Russia - Premier League
April 19
FT
FC Anzhi Makhachkala
Republican FC Akhmat Grozny
April 20
FT
FC Ufa
FC Arsenal Tula
FT
FC Orenburg
FK Rostov
FT
FC Dinamo Moscow
Krylya Sovetov Samara
FT
FC Lokomotiv Moscow
CSKA Moscow
FT
FC Krasnodar
Zenit St. Petersburg
April 21
FT
Ural
FC Rubin Kazan
FT
FC Spartak Moscow
Yenisey Krasnoyarsk
April 24
19:00
FK Rostov
FC Lokomotiv Moscow
19:00
Republican FC Akhmat Grozny
FC Krasnodar
19:30
CSKA Moscow
FC Anzhi Makhachkala
19:30
FC Rubin Kazan
FC Ufa
21:00
Zenit St. Petersburg
FC Dinamo Moscow
April 25
16:00
Yenisey Krasnoyarsk
FC Orenburg
18:30
Krylya Sovetov Samara
Ural
20:30
FC Arsenal Tula
FC Spartak Moscow
Russia - 1st Division
April 19
FT
FC Khimki
FC Krasnodar-2
April 20
FT
Tom Tomsk
0 - 0
FC Luch Vladivostok
FT
FC Rotor
FC Armavir
FT
PFC Sochi
FC Chertanovo Moscow
FT
FC Avangard Kursk
0 - 0
FC Tambov
FT
FC Shinnik Yaroslavl
FC Tyumen
FT
FC Zenit-2 St Petersburg
FC Nizhny Novgorod
FT
FC Spartak-2 Moscow
Mordovya
FT
FC Fakel Voronezh
FC Ska-Khabarovsk
April 24
12:00
FC Luch Vladivostok
? - ?
PFC Sochi
12:00
FC Ska-Khabarovsk
? - ?
FC Khimki
15:00
FC Sibir Novosibirsk
? - ?
Tom Tomsk
15:00
FC Tyumen
? - ?
FC Spartak-2 Moscow
16:00
FC Krasnodar-2
? - ?
FC Rotor
18:00
Mordovya
? - ?
FC Fakel Voronezh
18:15
FC Tambov
? - ?
FC Shinnik Yaroslavl
18:30
FC Armavir
? - ?
FC Zenit-2 St Petersburg
19:00
FC Chertanovo Moscow
? - ?
FC Avangard Kursk
19:00
FC Nizhny Novgorod
? - ?
FC Baltika Kaliningrad
April 19
16:00
FC Murom
? - ?
Fc Dnepr Smolensk
FT
FC Luki-Energiya
1 - 0
Pskov-747
FT
Tekstilshchik Ivanovo
2 - 0
FK Torpedo Vladimir
April 20
FT
Znamya Truda
4 - 0
FK Kolomna
FT
FK Dolgoprudny
2 - 3
FC Kazanka Moscow
April 21
FT
Fc Chertanovo Moscow Ii
0 - 1
Leningradets
April 20
FT
Khimik Novomoskovsk
Torpedo Moscow
FT
FK Kaluga
2 - 0
FC Strogino Moscow
FT
Kvant Obninsk
3 - 1
FK Salyut Energiya Belgorod
FT
Sokol Saratov
2 - 0
FC Ryazan
FT
Dinamo Bryansk
2 - 1
FC Zorkij Krasnogorsk
FT
Metallurg Lipetsk
0 - 2
Saturn Ramenskoye
April 21
FT
Rotor Volgograd Ii
2 - 0
FC Khimki-M
April 21
FT
FC Kamaz Naberezhnye Chelny
Fc Ufa-2
FT
FC Zvezda Perm
0 - 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk
FT
FK Syzran-2003
FC Lada Tolyati
April 22
12:00
Ural-2
? - ?
Nosta Novotroitsk
17:00
FK Volga Ulyanovsk
? - ?
FC Chelyabinsk
April 25
16:00
FK Chita
? - ?
FC Sakhalin
16:00
Zenit Irkutsk
? - ?
Sibir-2 Novosibirsk
April 21
FT
Urozhay Krasnodar
FC Chayka Peschanokopskoye
16:00
AF Ponedelnika Rostov ON Don
? - ?
Mashuk-Kmv Pyatigorsk
FT
Chernomorets Novorossijsk
1 - 0
SKA Rostov
16:00
FC Volgar Astrakhan
? - ?
FK Biolog Novokubansk
FT
Krasnodar-3
3 - 1
Druzhba Maikop
FT
Legion-Dynamo Makhachkala
0 - 0
FC Spartak Vladikavkaz
FT
Spartak Nalchik
2 - 1
FK Angusht Nazran
April 19
FT
FC Orenburg
FK Rostov
FT
FK Krasnodar
FC Zenit ST Petersburg
FT
FK Ufa
Arsenal Tula Youth
FT
Lokomotiv Moscow
CSKA Moscow
FT
Fc Spartak Moscow
FC Yenisey Krasnoyarsk
FT
Dinamo Moscow
Samara Kryliya Sovetov
April 20
FT
Ural Ekaterinburg
Rubin Kazan
April 23
11:30
Rubin Kazan
? - ?
FK Ufa
12:00
FC Zenit ST Petersburg
? - ?
Dinamo Moscow
12:00
FK Rostov
? - ?
Lokomotiv Moscow
13:00
CSKA Moscow
? - ?
Anzhi Makhachkala
15:00
FC Akhmat Grozny
? - ?
FK Krasnodar
April 24
08:00
FC Yenisey Krasnoyarsk
? - ?
FC Orenburg
13:00
Arsenal Tula Youth
? - ?
Fc Spartak Moscow
17:00
Samara Kryliya Sovetov
? - ?
Ural Ekaterinburg
Russia - Cup
April 3
FT
Ural
FC Arsenal Tula
FT
FC Lokomotiv Moscow
FK Rostov
Russia - Super Cup
July 27, 2018
AET
FC Lokomotiv Moscow
CSKA Moscow *
 

Get 10.99 Free Credits! Live Hot Flirts for You!