22:00
Cittadella
Benevento
21:45
Paris FC
Lens
19:30
FC Utrecht
Heracles
21:45
Vitesse
FC Groningen
19:30
Beitar Jerusalem
? - ?
Atletico Madrid
20:00
Skovshoved
? - ?
Frem
May 21
19:00
Elverum
? - ?
Stabaek
May 21
20:00
Degerfors
Dalkurd FF
20:00
GAIS
? - ?
Vasteraas SK
20:00
IK Franke
? - ?
Gamla Upsala
20:00
Ifoe Bromoella IF
? - ?
Lunds BK
20:00
Vaargaarda IK
? - ?
Lindome GIF
21:45
St. Patrick's Athletic
? - ?
Derry City
May 20
FT
FH Hafnarfjordur
Valur Reykjavik
FT
KR Reykjavik
HK Kopavogs
FT
Grindavik
Fylkir
17:00
Chornomorets Odesa
Karpaty Lviv
17:00
Desna
Vorskla Poltava
19:30
Arsenal Kyiv
Olimpik Donetsk
18:30
AFC Hermannstadt
FC Botosani
May 21
20:30
FC Universitatea Cluj
? - ?
CS Sportul Snagov Sa
18:00
Levski Sofia
PFC CSKA-Sofia
18:00
PFK Botev Plovdiv
PFC Ludogorets 1945 Razgrad
21:00
Cherno More Varna
Beroe
May 21
18:30
FK Jelgava
? - ?
FK Spartaks
18:30
FS Metta/LU
? - ?
FK Liepaja
May 21
18:00
Atlantas Klaipeda
? - ?
FK Palanga
20:00
Riteriais
? - ?
FK Panevezys
19:30
FCI Levadia
? - ?
Nomme JK Kalju
03:10
Central Cordoba de Santiago
? - ?
Almagro
03:00
CA Alvarado
Sol de Mayo
May 21
live 8'
CRB
0 - 0
Coritiba
live 8'
Ferroviario AC CE
0 - 0
Globo FC RN
live 8'
Clube DO Remo PA
0 - 0
Ypiranga FC RS
Canc.
AO Itabaiana
? - ?
Gurupi
02:15
AO Itabaiana
? - ?
Interporto
03:10
Uniao Rondonopolis
? - ?
Patrocinense
01:00
Uniao Recreativa dos Trabalhadores
? - ?
Serra
02:00
Brusque
? - ?
Gaucho
22:30
Guabira
? - ?
San Jose
02:00
Leones
? - ?
Real Cartagena
04:00
Chico FC
? - ?
Deportes Quindio
May 21
03:15
Guayaquil City
Aucas
live 40'
Luqueno
0 - 0
Deportivo Capiata
21:00
Al-Wasl FC
Zawra'A Club
21:00
Zob Ahan Isfahan FC
AL Nassr FC
17:00
Lokomotiv Tashkent
Al-Rayyan
22:00
AL Ittihad FC
Al-Wahda
13:00
Jeonbuk FC
Buriram United
13:00
Urawa Red Diamonds
Beijing Guoan
13:00
Shanghai SIPG FC
Ulsan Hyundai
13:00
Sydney FC
Kawasaki Frontale
May 21
15:00
Gandzasar II
? - ?
Banants II
16:00
Banants III
? - ?
Ararat Armenia II
16:00
Pyunik II
? - ?
Junior Sevan
16:30
FC Guria Lanchkhuti
? - ?
Kolkheti-1913 Poti
16:30
FC Shukura Kobuleti
? - ?
FC Norchi Dinamo Tbilisi
16:30
FC Zugdidi
? - ?
FC Gagra
May 21
16:30
Bali United
? - ?
Bhayangkara FC
16:30
Persebaya Surabaya
? - ?
Kalteng Putra
May 21
22:00
Al Najaf
? - ?
Al Kahrabaa
22:00
Naft Al Junoob
? - ?
Al Karkh
FT
AL Hazem FC
AL Khaleej Saihat FC
May 21
18:00
AS Ain Mlila
? - ?
Paradou AC
23:00
Al Masry
? - ?
El Entag El Harby
23:00
ENPPI
? - ?
Misr El-Maqasa
23:00
Smouha SC
? - ?
Petrojet
23:00
El Geish
? - ?
Al-Ittihad Al-Sakandary
23:00
Wadi Degla FC
? - ?
El Hodood
16:00
Mbao
? - ?
Kinondoni MC
13:00
Croatia U18
? - ?
Czech Republic U18
13:00
Ukraine U18
? - ?
Spain U18
18:00
Russia U18
? - ?
Mexico U18
19:00
Slovakia U18
? - ?
England U18
 

Get 10.99 Free Credits! Live Hot Flirts for You!