22:00
Liverpool
FC Bayern München
22:00
Lyon
Barcelona
February 19
21:45
Queens Park Rangers
? - ?
West Bromwich Albion
February 19
21:45
Accrington Stanley
? - ?
Oxford United
21:45
Barnsley
Burton Albion
21:45
Portsmouth
? - ?
Bristol Rovers
21:45
Rochdale
? - ?
AFC Wimbledon
21:45
Sunderland
? - ?
Gillingham
February 19
21:45
Cheltenham Town
? - ?
Cambridge United
21:45
Notts County
? - ?
Newport County
21:45
Oldham Athletic
Morecambe
21:45
Port Vale
? - ?
Tranmere Rovers
February 19
21:45
AFC Fylde
? - ?
Havant and Waterlooville
21:45
Boreham Wood
Wrexham
21:45
Ebbsfleet United
? - ?
Hartlepool United
21:45
Maidstone United
? - ?
FC Halifax Town
21:45
Sutton United
Barnet
21:45
Altrincham
? - ?
Spennymoor Town FC
21:45
Ashton United
? - ?
Telford
21:45
Stockport County
? - ?
Southport
21:45
Woking
? - ?
Hemel Hempstead
February 19
Aband.
Rimini
? - ?
Ternana
February 19
21:45
Inverness CT
? - ?
Ross County
February 19
21:45
Cowdenbeath
? - ?
Albion Rovers
February 19
15:00
Dinamo Zagreb U19
? - ?
Lokomotiv Moscow U19
17:00
Hertha Berlin U19
? - ?
Paris Saint Germain U19
19:00
Chelsea U19
? - ?
Monaco U19
19:00
PAOK Thessaloniki FC U19
? - ?
Tottenham U19
FT
Dinamo Moscow
Irtysh Pavlodar
16:00
Dinamo Moscow
? - ?
Ordabasy Shymkent
16:00
FC Orenburg
? - ?
Spartak Moscow
16:30
FC Ufa
? - ?
Lokomotivi Tbilisi
16:30
Rubin Kazan
? - ?
Tobol Kostanay
17:00
Vaalerenga
? - ?
Nomme JK Kalju
19:00
Cartagena
? - ?
CSKA Moscow
February 19
17:00
HJK
? - ?
Honka
February 19
19:30
FC Ajka
? - ?
Debrecen
FT
Slavia Sofia
Cherno More Varna
live HT
PFC Ludogorets 1945 Razgrad
PFK Botev Plovdiv
17:30
PFC CSKA-Sofia
Pofc Botev Vratsa
February 19
live HT
Buducnost Podgorica
Mornar
live HT
FK Iskra
OFK Titograd
live HT
FK Lovcen
0 - 0
Sutjeska
live HT
Petrovac
Grbalj Radanovici
live HT
Rudar Pljevlja
0 - 0
Zeta
02:30
FBC Melgar
Caracas
02:30
Chapecoense AF
Union La Calera
02:05
Quilmes Atletico Club
? - ?
Chacarita Juniors
23:00
Talleres de Remedios de Escalada
? - ?
Cd Uai Urquiza
February 20
00:15
Londrina EC
? - ?
Parana Clube
02:30
Deportivo Cali
? - ?
Union Magdalena
February 20
03:00
Independiente de La Chorrera
Toronto FC
03:00
Deportivo Saprissa
? - ?
Uanl Tigres
05:00
Guastatoya
Houston Dynamo
05:06
Xolos de Tijuana
? - ?
CF Pachuca
03:00
Necaxa
? - ?
Atletico San Luis
05:00
Cruz Azul
? - ?
Alebrijes de Oaxaca FC
03:00
CF Correcaminos UAT
? - ?
CA Monarcas Morelia
05:00
Tiburones Rojos de Veracruz
? - ?
Mineros de Zacatecas
FT
Shandong Luneng
Ha Noi TT
FT
Kashima Antlers
Newcastle Jets
AET
Sanfrecce Hiroshima *
Chiangrai United
FT
Ulsan Hyundai
Perak
17:00
Al Nassr FC
? - ?
AGMK
17:00
Al-Garrafa
? - ?
Zob Ahan
17:00
Al-Nasr
? - ?
Pakhtakor Tashkent
17:00
Al-Rayyan
? - ?
Saipa
February 19
16:00
El Gounah
? - ?
Pyramids FC
19:30
Mamelodi Sundowns FC
Polokwane City